GCJ216R71H153KA01D Murata
  • Part Number: GCJ216R71H153KA01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 40,453
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"