GCJ188R72A152KA01D Murata
  • Part Number: GCJ188R72A152KA01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 30,789
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM