GCJ188R72A102KA01D Murata
  • Part Number: GCJ188R72A102KA01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 32,272
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS