GCJ188R71H682KA01D Murata
  • Part Number: GCJ188R71H682KA01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 6800PF 50V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 25,514
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V