GCG31CR71E475JA01L Murata
  • Part Number: GCG31CR71E475JA01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK