GCD21BR72A104KA01L Murata
  • Part Number: GCD21BR72A104KA01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH