GC355DD72W474KX01L Murata
  • Part Number: GC355DD72W474KX01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.47UF 450V X7T 2220
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM