GC332DD72J473KX01L Murata
  • Part Number: GC332DD72J473KX01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.047UF 630V X7T 1210
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE