GC331BD72W223KX01L Murata
  • Part Number: GC331BD72W223KX01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.022UF 450V X7T 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS