GA355QR7GF222KW01L Murata
  • Part Number: GA355QR7GF222KW01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 120,740
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"