GA355QR7GB153KW01L Murata
  • Part Number: GA355QR7GB153KW01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.015UF 250VAC X7R 2220
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,547
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE