GA355DR7GB223KW01L Murata
  • Part Number: GA355DR7GB223KW01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.022UF 250VAC X7R 2220
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 33,329
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"