GA355DR7GB103KY02L Murata
  • Part Number: GA355DR7GB103KY02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 10000PF 250VAC X7R 2220
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 17,448
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS