FDUE1040D-H-1R0M=P3 Murata
  • Part Number: FDUE1040D-H-1R0M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 18A 2.515 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDUE1040D-H-1R0M=P3 Murata
    FDUE1040D-H-1R0M=P3 Murata
    FDUE1040D-H-1R0M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDUE1040D-H-1R0M=P3 is described as FIXED IND 1UH 18A 2.515 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM