FDSD0630-H-4R7M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0630-H-4R7M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.7A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0630-H-4R7M=P3 Murata
    FDSD0630-H-4R7M=P3 Murata
    FDSD0630-H-4R7M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0630-H-4R7M=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 4.7A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"