FDSD0630-H-3R3M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0630-H-3R3M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.6A 28 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0630-H-3R3M=P3 Murata
    FDSD0630-H-3R3M=P3 Murata
    FDSD0630-H-3R3M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0630-H-3R3M=P3 is described as FIXED IND 3.3UH 5.6A 28 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F