FDSD0630-H-100M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0630-H-100M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 3.2A 74 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0630-H-100M=P3 Murata
    FDSD0630-H-100M=P3 Murata
    FDSD0630-H-100M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0630-H-100M=P3 is described as FIXED IND 10UH 3.2A 74 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB