FDSD0518-H-1R5M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0518-H-1R5M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 5.3A 29 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0518-H-1R5M=P3 Murata
    FDSD0518-H-1R5M=P3 Murata
    FDSD0518-H-1R5M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0518-H-1R5M=P3 is described as FIXED IND 1.5UH 5.3A 29 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"