FDSD0512-H-K2R2M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0512-H-K2R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.2A 68 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0512-H-K2R2M=P3 Murata
    FDSD0512-H-K2R2M=P3 Murata
    FDSD0512-H-K2R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0512-H-K2R2M=P3 is described as FIXED IND 2.2UH 3.2A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.