FDSD0512-H-1R0M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0512-H-1R0M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 4A 44 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0512-H-1R0M=P3 Murata
    FDSD0512-H-1R0M=P3 Murata
    FDSD0512-H-1R0M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0512-H-1R0M=P3 is described as FIXED IND 1UH 4A 44 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM