FDSD0420D-6R8M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0420D-6R8M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.9A 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0420D-6R8M=P3 Murata
    FDSD0420D-6R8M=P3 Murata
    FDSD0420D-6R8M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0420D-6R8M=P3 is described as FIXED IND 6.8UH 1.9A 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.