FDSD0420D-4R7M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0420D-4R7M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.7A 83 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0420D-4R7M=P3 Murata
    FDSD0420D-4R7M=P3 Murata
    FDSD0420D-4R7M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0420D-4R7M=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 2.7A 83 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"