FDSD0420D-100M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0420D-100M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 1.7A 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0420D-100M=P3 Murata
    FDSD0420D-100M=P3 Murata
    FDSD0420D-100M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0420D-100M=P3 is described as FIXED IND 10UH 1.7A 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE