FDSD0420-H-3R3M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0420-H-3R3M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.9A 71 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0420-H-3R3M=P3 Murata
    FDSD0420-H-3R3M=P3 Murata
    FDSD0420-H-3R3M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0420-H-3R3M=P3 is described as FIXED IND 3.3UH 2.9A 71 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"