FDSD0420-H-2R2M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0420-H-2R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.6A 47 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0420-H-2R2M=P3 Murata
    FDSD0420-H-2R2M=P3 Murata
    FDSD0420-H-2R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0420-H-2R2M=P3 is described as FIXED IND 2.2UH 3.6A 47 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE