FDSD0420-H-100M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0420-H-100M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 1.7A 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0420-H-100M=P3 Murata
    FDSD0420-H-100M=P3 Murata
    FDSD0420-H-100M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0420-H-100M=P3 is described as FIXED IND 10UH 1.7A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.