FDSD0412-H-3R3M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0412-H-3R3M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.2A 122 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0412-H-3R3M=P3 Murata
    FDSD0412-H-3R3M=P3 Murata
    FDSD0412-H-3R3M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0412-H-3R3M=P3 is described as FIXED IND 3.3UH 2.2A 122 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM