FDSD0412-H-2R2M=P3 Murata
  • Part Number: FDSD0412-H-2R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.8A 84 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about FDSD0412-H-2R2M=P3 Murata
    FDSD0412-H-2R2M=P3 Murata
    FDSD0412-H-2R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. FDSD0412-H-2R2M=P3 is described as FIXED IND 2.2UH 2.8A 84 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE