ERB32Q5C2A471JDX1L Murata
  • Part Number: ERB32Q5C2A471JDX1L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 1210
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM