ERB21B5C2E2R7BDX1L Murata
  • Part Number: ERB21B5C2E2R7BDX1L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,757
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK