ERB21B5C2E101JDX1L Murata
  • Part Number: ERB21B5C2E101JDX1L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 12,163
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE