ERB1885C2E270JDX5D Murata
  • Part Number: ERB1885C2E270JDX5D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM