ERB1885C2E180JDX5D Murata
  • Part Number: ERB1885C2E180JDX5D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 7,500
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM