DLW5BTN251SQ2L Murata
  • Available: 31,780
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW5BTN251SQ2L Murata
    DLW5BTN251SQ2L Murata
    DLW5BTN251SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW5BTN251SQ2L is described as CMC 5A 2LN 250 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM