DLW5BSN302SQ2L Murata
  • Part Number: DLW5BSN302SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 500MA 2LN 3 KOHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 9,639
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW5BSN302SQ2L Murata
    DLW5BSN302SQ2L Murata
    DLW5BSN302SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW5BSN302SQ2L is described as CMC 500MA 2LN 3 KOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM