DLW5BSN191SQ2L Murata
  • Available: 5,426
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW5BSN191SQ2L Murata
    DLW5BSN191SQ2L Murata
    DLW5BSN191SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW5BSN191SQ2L is described as CMC 5A 2LN 190 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK