DLW5BSM302SQ2L Murata
  • Part Number: DLW5BSM302SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 500MA 2LN 3 KOHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 9,408
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW5BSM302SQ2L Murata
    DLW5BSM302SQ2L Murata
    DLW5BSM302SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW5BSM302SQ2L is described as CMC 500MA 2LN 3 KOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM