DLW44SN851SK2L Murata
  • Part Number: DLW44SN851SK2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 1.9A 2LN 850 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLW44SN851SK2L Murata
    DLW44SN851SK2L Murata
    DLW44SN851SK2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW44SN851SK2L is described as CMC 1.9A 2LN 850 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE