DLW44SN401SK2L Murata
  • Part Number: DLW44SN401SK2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 2.1A 2LN 400 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLW44SN401SK2L Murata
    DLW44SN401SK2L Murata
    DLW44SN401SK2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW44SN401SK2L is described as CMC 2.1A 2LN 400 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M