DLW43MH201XK2L Murata
  • Part Number: DLW43MH201XK2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 200UH 110MA 2LN AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLW43MH201XK2L Murata
    DLW43MH201XK2L Murata
    DLW43MH201XK2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW43MH201XK2L is described as CMC 200UH 110MA 2LN AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V