DLW21SN900HQ2L Murata
  • Part Number: DLW21SN900HQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 280MA 2LN 90 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 108,185
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW21SN900HQ2L Murata
    DLW21SN900HQ2L Murata
    DLW21SN900HQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21SN900HQ2L is described as CMC 280MA 2LN 90 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE