DLW21SN670SQ2L Murata
  • Part Number: DLW21SN670SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 36,372
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW21SN670SQ2L Murata
    DLW21SN670SQ2L Murata
    DLW21SN670SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21SN670SQ2L is described as CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM