DLW21SN501SK2L Murata
  • Part Number: DLW21SN501SK2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 250MA 2LN 500 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLW21SN501SK2L Murata
    DLW21SN501SK2L Murata
    DLW21SN501SK2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21SN501SK2L is described as CMC 250MA 2LN 500 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V