DLW21SN371SQ2L Murata
  • Part Number: DLW21SN371SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 132,695
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW21SN371SQ2L Murata
    DLW21SN371SQ2L Murata
    DLW21SN371SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21SN371SQ2L is described as CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC