DLW21SN261SQ2L Murata
  • Part Number: DLW21SN261SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 19,730
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW21SN261SQ2L Murata
    DLW21SN261SQ2L Murata
    DLW21SN261SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21SN261SQ2L is described as CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM