DLW21SN211XK2L Murata
  • Part Number: DLW21SN211XK2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 210 OHM 360.0MA 20WVDC 0805 (201
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLW21SN211XK2L Murata
    DLW21SN211XK2L Murata
    DLW21SN211XK2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21SN211XK2L is described as 210 OHM 360.0MA 20WVDC 0805 (201. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS