DLW21SN121SQ2L Murata
  • Part Number: DLW21SN121SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 43,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW21SN121SQ2L Murata
    DLW21SN121SQ2L Murata
    DLW21SN121SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21SN121SQ2L is described as CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE