DLW21HN900SQ2L Murata
  • Part Number: DLW21HN900SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 318,096
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW21HN900SQ2L Murata
    DLW21HN900SQ2L Murata
    DLW21HN900SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21HN900SQ2L is described as CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE