DLW21HN670SQ2L Murata
  • Part Number: DLW21HN670SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 330MA 2LN 67 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 49,580
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW21HN670SQ2L Murata
    DLW21HN670SQ2L Murata
    DLW21HN670SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21HN670SQ2L is described as CMC 330MA 2LN 67 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK