DLW21HN121SQ2L Murata
  • Part Number: DLW21HN121SQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 280MA 2LN 120 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 49,105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLW21HN121SQ2L Murata
    DLW21HN121SQ2L Murata
    DLW21HN121SQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21HN121SQ2L is described as CMC 280MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"